Biz Kimiz?

Terbay Makina

1954 yılında İzmir’de kurulan Terbay, Türkiye’nin sanayi ve ekonomik büyümesine paralel olarak faaliyetlerini genişletti. Firmamız 1972 yılından bu yana mevcut konumunda faaliyet göstermektedir.

Terbay 20.000 m2'si kapalı; toplam 50.000 m2 lik alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim hollerinde lazer ve oksijen kesim, büküm ve form verme işlemleri, yüzey şekillendirme, talaşlı imalat, jigs ve aparatlarla kaynak işlemi (manuel ve robot kaynak), yüzey hazırlama, boyama (elektrostatik toz boyama ve yaş sprey boyama) ve ambalajlama yapılmaktadır.

Terbay entegre tesisi ile seri siparişler için kaynaklı, işlenmiş ve boyalı sac metal parçaların tedariğini sağlayan Orijinal Ekipman Üreticisidir (O.E.Ü).

İş makinaları, maden makinaları, zirai araçlar ve ticari araçlar sektörlerine hizmet vermektedir. Terbay kanıtlanmış kalitesi, zamanında teslimatı ve rekabetçi fiyatları ile dünyaca ünlü markalara ürün tedarik etmektedir.

Copyright © 2020 Terbay Makina | Her Hakkı Saklıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceletebilirsiniz. Kapat X