Eğitim

Terbay’ın başarısında iş gücüne olan yatırım, en az teknoloji ve altyapı yatırımı kadar önemli bir rol oynamaktadır. Teknik personelimiz 6 Sigma Yeşil Kuşak Eğitimi almıştır ve bünyemizde Siyah Kuşak Sertifikalı mühendislerimiz bulunmaktadır. Çalışanlarımız sağladığımız eğitim ve gelişim imkanlarına ek olarak lisans üstü öğrenimine teşvik edilmektedir.

Terbay Makina'nın Çıraklık Okulu: İzmir Mesleki Eğitim Merkezi

1985 yılında T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın izni ile kurularak eğitim ve öğretime başlayan Bornovada'ki İzmir Mesleki Eğitim Merkezi, bugüne kadar 2000’den fazla öğrenciye Talaşlı İmalat ve Kaynakçılık konularında eğitim vererek gençlerin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Orta okulu tamamlamış 18 yaşından küçük öğrenciler, 4 gün uygulamalı ve 1 gün teorik eğitime katılarak 4 yıllık eğitimin sonunda mezun olarak Terbay bünyesinde veya farklı sektörlerde üretime katkıda bulunmaktadırlar. Çıraklık okulu mezunları, üniversite sınavına girerek lisans eğitimi alma olanağına da sahiptir.

 

Copyright © 2020 Terbay Makina | Her Hakkı Saklıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceletebilirsiniz. Kapat X