HAKKIMIZDA
ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLARIMIZ
İLETİŞİM
TERBAY Şirketler Grubu web sitesi yenilendi. Yeni ve sade arayüzümüzle daha rahat erişilebilir olmayı amaçlamaktayız.


Nisan 1997’de kurulan BAYALTON MAKİNA programlanabilir bilgisayar kontrollü veya manuel olarak kumanda edilebilen Denim ve Parça Boyama, Ağartma, Yıkama ve Kurutma Makinaları üretmektedir.

Standart üretimde bulunan ürünler ve kapasiteleri:
  • 15,30, 200 ve 400 kg kapasiteli Yıkama/Sıkma, Boyama ve Taş Yıkama Makinaları
  • 10, 100, 200 kg kapasiteli gaz veya buharla çalışan Kurutma Makinaları
  • BAYALTON, patentini aldığı spor ekipmanlarını Yıkama ve Kurutma amacına yönelik özel bir temizleme makinası üretmiştir. 106 adedi A.B.D ve Kanada’ya ihraç edilen bu özel makine Tekstil Yıkama ve Boyama ile Çorap Boyama işlemlerinde de kullanılabilir.
  • BAYALTON, sipariş miktarına bağlı olarak, müşterilerinin farklı kapasiteler gerektiren ihtiyaçlarına da cevap verebilir.

  • Tescil edilmiş markalarımız olan BAYALTON, ESCO, HOCKEYMATIC, ESPORTA, AQUA-JEM ve ALTON markaları ile ihracat yaptığımız ülkeler: A.B.D., Kanada, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Kolombiya, Romanya, Yunanistan, Fas, Pakistan, Hindistan.

    BAYALTON MAKİNA, 1954 yılında kurulan ve çimento, enerji üretimi, petrokimya, kimya, gübre, yapı malzemesi üretim, gıda ve tekstil sanayileri için endüstriyel tesis ve ünite taahhüt işleri ile otomotiv, makine imalatı, inşaat ve turizm konularında faaliyet gösteren TERBAY GRUBU’na bağlı bir şirkettir.